En Güzel Buzağı İsimleri (80 Farklı İsim)

Yeni doğmuş bir buzağının tatlığı anlatılmayacak kadar güzeldir. Kendi gibi güzel bir isim koymak isteyen yetiştiriciler hangi isimleri koyacağı konusunda tereddüt yaşıyorlar. En güzel buzağı isimleri, dişi inek isimleri ve erkek buzağı isimlerini sizler için derledik, sarı, beyaz ve siyah buzağı isimlerini de renkleriyle uyumlu şekilde sunmaya çalışacağız.

En Güzel İnek İsimleri

En güzel buzağı isimlerini, akkız, garip, duman, boz ve daha nice güzel ve ilginç isimleri; sizlere dişi ve erkeklere ortak kullanılanlar ve cinsiyet olarak ayrı kullanılanlar olarak listelemeye çalışacağız. Aklınıza gelebilecek binlerce isimden en sık kullanılanlara değinebileceğiz. Buradakiler dışında da elbette birbirinden yaratıcı ve güzel isimler bulabileceğinize eminiz.

En Güzel Buzağı İsimleri

Dişi Buzağı İsimleri

En güzel dişi buzağı isimlerine şunları örnek verebiliriz;

AykızPamukNurSakızİnci
YumakMilkaKutupİnciMercan
PeynirSarıkızSalepKarakızSuskun
KaragözBulutLokumTombişSütlü
PonçikKaymakElalıVanilyaBeyaz
KadifeBenekliPıtırLalemCanan

Erkek Buzağı İsimleri

En güzel erkek buzağı isimlerine örnek olarak karaoğlan, yağız gibi birbirinden farklı ve güzel hazırladığımız isimler şu şekilde;

FıstıkUykucuAlfaBronzKekikSis
CevizÇapkınDumanAresBozToprak
CimcomUğurGaripKaraoğlanKavunPanda
PapyonBiberCesurAslanYağızKahve
En Güzel Buzağı İsimleri

Siyah Buzağı İsimleri

Siyah buzağılar ve Siyah Alaca (Hostein) gibi genelde siyah beyaz buzağısı olan inekler için yukarıdakiler haricinde önereceğimiz bazı isimler şu şekilde;

ZeytinKömürÇikoAvcıCezmiAsi
GofretŞimşekZakkumPoyrazBordoNazar

Beyaz Buzağı İsimleri

Umut, kar vb. hazırladığımız birkaç beyaz buzağı isimleri şu şekilde;

CancanUmutBalKartopuGüneşNazlı
YıldızKarRüzgarAyLimonPrens

En güzel buzağı isimlerinden örnek olarak bunları sayabiliriz. Yukarıda sıraladığımız isimler dışında yüzlerce isim daha bulunuyor. Anlamlı, güzel ve buzağınıza yakışır bir ismi ufak bir beyin fırtınası ile bulacağınıza eminiz. Konu ile alakalı videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir